tel. 730 660 730
Specjalnością naszej firmy jest kasacja samochodów. Zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulacjami, zachowujemy przy tym wszelkie standardy bezpieczeństwa. Auto kasacja jest dziś jedną z najchętniej wybieranych form pozbywania się samochodów. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, który jest w stanie całkowicie zlikwidować niesprawne lub po prostu stare pojazdy.

Złomowanie aut Wrocław w naszej firmie jest doskonałą alternatywą dla auto szrotów, czy złomowisk. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz zachowanie najwyższych standardów obsługi. Złomowanie samochodów może być niezwykle korzystne zarówno pod względem finansowym, jak i ochrony środowiska, dlatego też zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów dlatego skup prowadzimy na wielu poziomach. Skup samochodów starych, na złom oraz na części z roczników 1990-2002 oraz samochodów używanych za gotówkę mających mniej niż dziesięć lat. Wyceny oraz oględzin dokonujemy na miejscu lub zdalnie poprzez kontakt elektroniczny, gwarantujemy bezpłatny dojazd na miejsce oraz odbiór pojazdu lawetą. W miarę możliwości oferujemy najwyższe ceny za skupowane auta na plac naszego auto komisu lub do złomowania. Jako niezależny operator na rynku motoryzacyjnym w ubiegłych latach nawiązaliśmy kontakty z partnerami z rynków bloku wschodniego oraz odbiorcami pojazdów z Egiptu, Nigerii. Dzięki sprzedaży samochodów na eksport do krajów rozwijających się możemy zaoferować najlepsze na rynku w południowej polsce ceny !

POTRZEBUJESZ SZYBKO ZEZŁOMOWAĆ POJAZD?
Zadzwoń od razu do nas: +48 730 660 730
SAMOCHODY TO NASZA PASJA!

Kasacja pojazdów

Firma skup-wszystkich-aut.pl - skup samochodów Wrocław oferuje skup starych samochodów używanych za gotówkę, najlepsze ceny, bezpłatną wycenę oraz transport auta z miejsca postoju. Legalne zaświadczenie o recyklingu auta wystawiamy na miejscu u Klienta. Chcesz sprzedać auto powyadkowe lub na złom - zapraszamy - Skup aut złomowanie samochodów Wrocław.

Dzięki nam szybko pozbędziesz się samochodu bez względu na jego markę, stan techniczny, a także bez względu na to kiedy był poddany przeglądom technicznym. Nasi pracownicy bezpłatnie i co najważniejsze w ciągu godziny od zgłoszenia, przyjadą na miejsce i wycenią każdy rozbity, zaniedbany, czy nawet spalony samochód osobowy, dostawczy, lub terenowy. Autokasacja oraz złomowanie samochodów we Wrocławiu, Trzebnicy, Legnicy, Oławie i reszcie miast Dolnego Śląska jeszcze nigdy nie była tak prosta i tak bardzo dochodowa.

Za złomowanie dajemy najwyższe stawki w regionie. Aby się z nami skontaktować wystarczy zadzwonić pod numer 730 660 730. Oddzwonimy i bez zbędnej zwłoki umówimy się na spotkanie.

Jak dojechać?

Złomowanie samochodów


SKUP AUT CAŁYCH i POWYPADKOWYCH

SKUP SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

SKUP STARYCH SAMOCHODÓW i NOWYCH

SKUP AUT POWYPADKOWYCH

DOJAZD DO KLIENTA I WYCENA AUTA ZUPEŁNIE BEZPŁATNIE

Kontakt

Skup-wszystkich-aut.pl
tel.: 730 660 730
email: info@skupautek.pl
ul. Brodzińskiego 19/2
51-122 Wrocław